Baanbezetting tijdens competitiedagen

Overzicht thuiswedstrijden Voorjaarscompetitie

Districtscompetitie Regio Zuid:

* Dinsdagmorgen Dames Dubbel 35+, Eegedima 1        Simone Bijkerk (captain)

11 April   Eegedima 1 – ‘t Keperke 1
2 Mei     Eegedima 1 – Roosendaal 1
16 Mei     Eegedima 1 – Smash 2

* Dinsdagmorgen Dames Dubbel 17+, Eegedima 1           Renata Potter (captain)

18 April   Eegedima 1 – Huybergen 3
9 Mei     Eegedima 1 – Prinsenbeek 1
23 Mei     Eegedima 1 – Oudenbosch 1
30 Mei     Eegedima 1 – Dinteloord 1

 * Donderdagavond Dames Dubbel 17+, Eegedima 1 Louise Borggreve  (captain)

13 April   Eegedima 1 – Pagnevaart 1
4 Mei   Eegedima 1 – Huybergen 1
18 Mei    Eegedima 1 – Rico 2
1 Juni   Eegedima 1 – De Meet 1

 * Donderdagavond Dames Dubbel 17+, Eegedima 2         Britt Boender   (captain)

6 April   Eegedima 2 – Eegedima 1
21 April   Eegedima 2 – Rico 2
18 Mei     Eegedima 2 – Zundert 1

LET OP: Op donderdagavond 18 mei a.s. zijn alle banen bezet i.v.m.de competitie. 

* Vrijdagavond Heren Dubbel 35+, Eegedima 1                Jaap de Vos   (captain)

7 April   Eegedima 1 – Steenbergen1
21 April   Eegedima 1 – ‘t Keperke 1
19 Mei     Eegedima 1 – Smash 1

* Vrijdagavond Heren Dubbel 35+, Eegedima 2                Jacco Priem  (captain)

7 April   Eegedima 2 – De Zoom 4
14 April   Eegedima 2 – Smash 7
19 Mei    Eegedima 2 – Lepelstraat 1

LET OP: Op vrijdagavond 7 april zijn alle banen bezet i.v.m. de competitie.

* Vrijdagavond Heren Dubbel 35+, Eegedima 3              Alexander Hoff  (captain)

14 April   Eegedima 3 – Set ‘77 2
5 Mei     Eegedima 3 – W.T.V. 1
12 Mei     Eegedima 3 – Roosendaal 1
26 Mei     Eegedima 3 – Huybergen 3

  * Zaterdag Dames 17+, Eegedima 1               Jolanda van der Klis  (captain)       

15 April    Eegedima 1 – De Warande 1
6 Mei     Eegedima 1 – Bergenshuizen 1
20 Mei     Eegedima 1 – Goirle 2
27 Mei     Eegedima 1 – Maliskamp 1

* Zaterdag Mixed 17+, Eegedima 1                         Linda van den Berg  (captain)

8 April    Eegedima 1 – Prinsenbeek 2
29 April    Eegedima 1 – Halsterse Tennis Vereniging 1
13 Mei     Eegedima 1 – Polanen 1

Landelijke Competitie:

 * Zondag Jongens t/m 14 jaar, Eegedima 1  Michel van As  (captain)

2 April     Eegedima 1 – Smash
9 April     Eegedima 1 – de Bocht
21 Mei     Eegedima 1 – Steenbergen 1
28 Mei     Eegedima 1 – Halsteren 1


Damesdag 6 juni as.

Wij willen jullie uitnodigen om een gezellig dagje te tennissen op onze vernieuwde banen in Tholen!
Dit vindt plaats op dinsdag 6 juni 2017 aanwezig 9:30 uur.
De lunch wordt verzorgd en jullie zorgen voor de gezelligheid.
Geef je snel op voor 2 juni,want VOL is VOL !!!!!!
Kosten: €8,50. Opgeven kan bij Miranda Priem Tel: 06-13298644 of mpriem@zeelandnet.nl
Tot dan! Esther, Brenda en Miranda